Respawn.pl

Anonymo melduje się w głównej fazie Spring Sweet Spring 3!

Autor: Krzysztof Sarna

Po tym tygodniu gracze Anonymo Esports mogą odetchnąć z ulgą! Polskiej formacji udało się w decydującym meczu pokonać 1WIN i tym samym zameldować w głównej fazie zmagań Spring Sweet Spring 3. 

To był mecz o być albo nie być. Na szczęście dla Anonymo jest być, a dla 1WIN już nie być. Walki jednak ekipie z Rosji wcale nie możemy odmówić, bo postawiła trudne warunki na serwerze, którym Polakom było najzwyczajniej w świecie trudno sprostać. 

Pojedynek rozpoczął się na arenie snajperów, którą zresztą wygrało 1WIN. Dominację mogliśmy ujrzeć zwłaszcza w pierwszej części, a to dlatego, że Denis “zeko” Zhukov i jego koledzy zdobyli aż jedenaście punktów, grając po stronie terrorystów! Mimo przegrania drugiej rundy pistoletowej – Rosjanie zainkasowali trzy kolejne, przez co już tylko dwie odsłony dzieliły ich od objęcia prowadzenie (5:14). I w tym momencie właśnie o sobie dała znać drużyna z Polski, która była w stanie przedłużyć ten mecz o dogrywkę. W niej jeszcze próbowała, ale w ostateczności przegrała 17:19. 

Następnie ostateczny mecz przeniósł się na domenę podopiecznych Adriana “imd” Piepera, a mówimy tu o Nuke’u. Ta mapa nie miała jednak absolutnie żadnej historii, bo Rodacy ją całkowicie zdominowali, o czym mówi wynik 16:6. 

Lokacją na wagę awansu do Spring Sweet Spring 3 był Mirage. “Anonimowi” łatwo na nim nie mieli, bo z lekka przespali pierwszą połowę, co więcej – grając w obronie, o czym świadczy przegranie jej 5:10. Po przerwie Kamil “KEi” Pietkun i jego kompani zaczęli proces odrabiania strat, który zakończył się sukcesem w postaci zwycięstwa 16:13. 

Anonymo Esports 2:1 1WIN – Dust2 17:19, Nuke 16:6, Mirage 16:13 

Rozgrywki Spring Sweet Spring 3 rozpoczną się już w nadchodzący poniedziałek, 21 czerwca. Na tę chwilę wiadomo, że w wydarzeniu wezmą udział takie zespoły jak Fiend, Copenhagen Flames czy Lyngby Vikings.