Respawn.pl

Anonymo nie zagra w dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej

Autor: Michał Maćkowski

Polska Liga Esportowa wystartowała, jednak na liście uczestników doszło do niespodziewanej zmiany. Anonymo ostatecznie nie weźmie udziału w rozgrywkach, a ich miejsce zajmie zwycięzca meczu pomiędzy AVEZ a PL123. 

Kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej wystartował, jednak na początku zmagań nie oglądaliśmy reprezentantów Anonymo. Jak się okazało, organizacja chciała do rozgrywek wystawić swój skład akademii, jednak sprawa nabrała nieco innego kierunku. Ostatecznie w dywizji Mistrzowskiej nie zobaczymy organizacji, a szczebel niżej, gdzie zagrają zawodnicy z akademii.

Ostatecznie organizatorzy zdecydowali, że akademia Anonymo swoje spotkania rozgrywać będzie w dywizji profesjonalnej, a miejsce na najwyższym szczeblu przypadnie zwycięzcy dodatkowego meczu, w którym zagrają gracze AVEZ oraz PLE123. Dodatkowe spotkanie rozegrane zostanie już dzisiaj o 18.

Mając na względzie utrzymywanie najwyższego możliwego poziomu rozgrywek PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej oraz działając w porozumieniu z organizacją Anonymo Esports niniejszym informujemy, żę w sezonie jesiennym 2021 wskazana przez organizację drużyna Anonymo Academy weźmie udział w rozgrywkach Lotto Dywizji Mistrzowskiej” – czytamy w oficjalny oświadczeniu PLE

Co ciekawe początkowo skład Anonymo w PLE miał złożony być z Kylara, Demho i trzech zawodników z akademii.