Respawn.pl

Anonymo, PACT i AGO w walce o ligowe punkty ESEA Premier

Autor: Krzysztof Sarna

Po wczorajszym derbowym dniu nastał czas na międzynarodowe potyczki. A takich dzisiaj będziemy mieli kilka. Polską flagę w środę reprezentować będzie Anonymo Esports, MAD DOG’S PACT i x-kom AGO.

Całkiem fajną opcją jest to, że nie ma monotonności. Raz możemy obserwować pojedynki polskich formacji między sobą, a raz z zagranicznymi ekipami. I właśnie takie drugie będziemy podziwiać dzisiaj. Do gry włączą się zawodnicy Anonymo, PACT oraz AGO.

Wszystkie spotkania toczyć się będą o ligowe punkty w 36. sezonie ESEA Premier. Wszystkie również wystartują o godzinie 19:00. Tak więc po kolei. “Anonimowi” zagrają z Nemigą, która na ten moment zajmuje siódme miejsce w grupie B. Obie formacje rozegrały dotąd siedem spotkań, jednak Polacy wygrali sześć, a drużyna z regionu CIS pięć. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera nie muszą się jednak o nic martwić, wszak zagwarantowali sobie awans do fazy play-off.

Do spotkania na szczycie dojdzie z udziałem MAD DOG’S PACT i Nexus. Są to dwie formacje, które zamykają tabelę grupy B. Jednak to Kacper “darko” Ściera i spółka zajmują ósmą, przedostatnią pozycję, ponieważ udało im się wygrać jeden mecz. Kto wie, być może teraz uda się przełamać polskiej formacji, po niezbyt udanym ostatnim okresie?

Swoje pięć groszy doda również x-kom AGO. “Jastrzębie”, które aktualnie są na trzeciej pozycji, tuż za Anonymo na siedem starć wygrali pięć. Jednak dzisiejsze zadanie w teorii powinno być łatwe, wszak zawodnicy Mikołaja “miniroxa” Michałkówa zagrają z Sangal. Turecka drużyna formą nie błyszczy, wszak zajmuje siódmą lokatę z dorobkiem sześciu oczek. 

Harmonogram środowych starć Polaków prezentuje się następująco:

19:00 | Anonymo vs. Nemiga – BO3

19:00 | MAD DOG’S PACT vs. Nexus – BO3

19:00 | x-kom AGO vs. Sangal – BO3