Respawn.pl

Anonymo przedstawia nowy skład w Valorancie

Autor: Aleksander Kurcoń

Nie czekaliśmy długo na nowych zawodników dywizji Valoranta w Anonymo. Organizacja zatrudniła nowy skład, który od dziś występuje jako Anonymo Mentos.

Anonymo po raz kolejny “poszło na łatwiznę” i po prostu podpisało kontrakty z gotową już drużyną. Występowała ona wcześniej pod nazwą WATAHA. Skład ma całkiem duże doświadczenie, występuje w niezmienionej piątce od około pół roku. Największym sukcesem drużyny było zajęcie 3. miejsca na Valorant East: United – Stage 1.

Co ciekawe, w Anonymo Mentos mamy zawodnika, który już w przeszłości był związany z tą organizacją. Mowa o Michale “NOKOCU” Michałowie, który jeszcze jesienią 2021 roku był częścią organizacji Sówka. Innym doświadczonym zawodnikiem jest Robert “vilczek” Ptok, który ma w swoim CV grę dla PACT.

Anonymo tym samym wróciło do inwestowania w polską scenę Valoranta. Przypomnijmy, że organizacja pierwszy skład w historii przedstawiła 4 lipca 2021, by jeszcze tego samego roku rozstać się z całą piątką. Następnie w styczniu 2022 do Anonymo dołączyła kolejna drużyna, która wytrzymała jeszcze mniej, bo niecałe cztery miesiące. Obecny skład to zatem trzecie podejście organizacji do Valoranta.

Skład Anonymo:

  • Robert “vilczek” Ptok
  • Kamil “Kamisseq” Lepper
  • Kamil “kvmilhvh” Szymanek
  • Szymon “nyczu” Kulik
  • Michał “NOKOCU” Michałów