Respawn.pl

Anonymo, rallen i cej0t walczą o pozostanie w finałach CCT Online!

Autor: Michał Maćkowski
Into the Breach rallen rmr

Początek tygodnia nie będzie wolny dla polskich drużyn i zawodników! Trwają finały CCT Online, gdzie dzisiaj do rywalizacji podejdzie Anonymo, rallen oraz cej0t! 

Anonymo i dwóch rodaków zagra dzisiaj w turnieju CCT Online

Polscy kibice będą mieli co oglądać na początek nowego tygodnia, bowiem trwają finały CCT Online, gdzie na ten moment Polakom nie idzie najlepiej. Aktualnie Anonymo i dwóch Polaków w międzynarodowych formacjach znajduje się w dolnej drabince, co po każdej porażce skutkuje pożegnaniem się z rozgrywkami. Aktualnie w najlepszej sytuacji jest Mateusz “mantuu” Wilczewski, który razem z BIG jest już w półfinale górnej drabinki.

Jako pierwszy z Polaków na serwerze zamelduje się dzisiaj Jan “cej0t” Dyl wraz ze Sprout przegrało ostatnio po bardzo zaciętym pojedynku z G2, przez co spadło do dolnej drabinki. Dzisiaj międzynarodowa formacja z Polakiem zagra o pozostanie w turnieju z brazylijskim RED Canids.

Po pojedynku ze Sprout, polscy kibice przeniosą się na mecz z udziałem Anonymo. Polska formacja także znajduje się w dolnej drabince i aby pozostać w turnieju, musi pokonać Into the Breach. W składzie ITB występuje Karol “rallen” Rodowicz, który przedłużył kilka dni temu kontrakt z organizacją.

Harmonogram spotkań z udziałem Polaków