Respawn.pl

Strona główna » Anonymo utrzymuje się w ESEA MDL!

Anonymo utrzymuje się w ESEA MDL!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Jak to się stało? Anonymo bez rozegrania decydującego spotkania utrzymało się w ESEA MDL, przez co w nadchodzącym sezonie będziemy mogli oglądać łącznie trzy polskie drużyny.

Anonymo ma po prostu szczęście, bo inaczej tego określić nie można. Tak naprawdę ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego spadła już z ESEA MDL po porażce ze Sprout. Tak się jednak stało, że do pewnego momentu do pełnej listy uczestników nadchodzącego nowego sezonu brakowało jednej drużyny, która miała zostać wyłoniona w meczu przeciwko Anonymo i Apeks.

Do tego pojedynku jednak nie dojdzie, bo z ESEA MDL pożegnało się BIG. Niemiecki zespół otrzymał bezpośrednie zaproszenie do ESL Pro League, przez co zwolniło się kolejne miejsce. Z tego powodu organizatorzy postanowili nie rozgrywać barażowego spotkania i przyznać sloty Anonymo i Apeks. Tak o to Polacy zapewnili sobie utrzymanie w lidze!

W kolejny sezonie ESEA MDL będziemy mogli oglądać trzy polskie drużyny. Oprócz podopiecznych Adriana “imd” Piepera w rywalizacji zobaczymy x-kom AGO oraz Wisłę All in! Games Kraków. Miejmy nadzieję, że tym razem któraś z polskich drużyn awansuje do CS’owej ligi mistrzów.

W 38 sezonie ESEA MDL łącznie zobaczymy szesnaście zespołów, które powalczą o jedno miejsce w ESL Pro League i pulę 50 000$.

Pełna lista drużyn 38 sezonu ESEA MDL wygląda następująco

LDLC OLSKADEAkumaApeks
AnonymoTeam BlinkGamesLegionSAW
DBL PoneyforZeEndpointx-kom AGO
Wisła All in! Games KrakówSproutMovistar RidersSangal