Respawn.pl

Anonymo w meczu o wszystko w ramach Spring Sweet Spring 3!

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Piątek, czyli początek weekendu! Dzisiaj na arenie międzynarodowej będziemy mogli obejrzeć tylko jedno spotkanie z udziałem polskiej formacji. Mowa tutaj o Anonymo, które powalczy o awans do głównej części Spring Sweet Spring 3. 

Wczorajszy dzień Anonymo oraz Honoris na pewno nie mogą zaliczyć do udanych. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa pożegnała się z rozgrywkami Spring Sweet Spring 3 po porażce na Heynas, a zespół Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego nie zapewnił sobie awansu przy bilansie 2-1, bowiem przegrał z Lyngby Vikings.

Dzisiaj przed Anonymo ostateczny mecz, który wszystko wyjaśni. Polska formacja albo zwycięży i awansuje dalej, albo przegra i pożegna się z dalszą rywalizacją w Spring Sweet Spring 3. W pojedynku o wszystko rywalami naszych rodaków będą reprezentanci 1WIN, z którymi do tej pory ekipa Snaxa nie miała okazji się zmierzyć w oficjalnym spotkaniu.

Jedyny piątkowy mecz Polaków zaplanowany jest na godzinę 15 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Transmisję z polskim komentarzem możecie oglądać tutaj.