Respawn.pl

Anonymo wciąż zalega z wypłatami?

Autor: Michał Maćkowski

Polska organizacja Anonymo, o której głośno mówiło się między inny po zyskaniu nowych partnerów, wciąż zalega z płatnościami dla graczy? Wymowny wpis dodał były trener drużyny CS:GO.

Anonymo ponownie z falą krytyki na esportowej scenie. Wiele osób myślało, że organizacja Mateusza “Sówka” Kowalczyka wyszła na prostą po rozpoczęciu nowej ery z nowymi sponsorami. Niestety jak się okazuje, ponownie polska organizacja zalega z wypłatami dla zawodników, którzy nie reprezentują już organizacji.

Anonymo ponownie z problemami finansowymi? 

Adrian “imd” Pieper, aktualny trener Pompa Team postanowił upomnieć się o swoje pieniądze publicznie, pytają właściciela organizacji oraz samą organizację o zaległe dla siebie pieniądze. Przypomnijmy, doświadczony trener reprezentował barwy Anonymo ponad dwa lata.


Trener Pompa Team oznaczył również innych byłych zawodników Anonymo, którzy najprawdopodobniej także nie otrzymali do tej pory swoich wypłat. Nie wiemy ile dokładnie osób jest poszkodowanych, ale sprawa jest na tyle ciekawa, że o organizacji było bardzo głośno, ze względu na nowych inwestorów. Organizacja chwaliła się pozyskaniem wsparcia u Jana Bednarka, Karola Linettego czy Tymoteusza Puchacza. Na dodatek kobiecą dywizję w Valoranta wspiera Joanna Jędrzejczak.  Dlatego też wiele osób myślało, że problemy finansowe zostały zażegnane. Jak widzimy, tak niestety nie jest, a organizacja wciąż według Adriana zalega z wypłatami.

Rok temu to samo….

Żeby było jeszcze ciekawiej, w 2022 roku o swoje pieniądze od organizacji w ten sam sposób domagać się musiał aktualny gracze 9INE – Kamil “Kei” Pietkun. Na ten moment organizacja nie udzieliła żadnego komentarza w sprawie zaległych wypłat.