Respawn.pl

Anonymo z awansem, a PACT kończy swój udział w Spring Sweet Spring 3

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Pierwszy dzień rywalizacji polskiej grupy w trzecim sezonie Spring Sweet Spring już za nami. Pewni gry w kolejnym etapie są gracze Anonymo, a MAD DOG’S PACT po dwóch słabych spotkaniach pożegnało się z dalszą rywalizacją. 

Pierwsza seria spotkań nie przyniosła nam żadnej niespodzianki. Anonymo dobrze rozpoczęło rywalizację w polskiej grupie, pokonując Honoris najpierw na Inferno do siedmiua a następnie na swojej mapie – Nuke do dziesięciu. W tym samym czasie swoje zadanie wykonali także gracze Wisły All in! Games Kraków, którzy pokonali MAD DOG’S PACT. Ekipa Jacka “minise” Jeziaka w tych rozgrywkach skorzystała z pomocy  Łukasza “splawika” Jahnsa, który nie zdołał ponieść zespołu do pierwszego zwycięstwa.

Anonymo vs Honoris – 2:0

  • Inferno – 16:7
  • Nuke – 16:10

Wisła All in! Games Kraków vs MAD DOG’S PACT – 2:0

  • Inferno – 16:9
  • Ancient – 16:7

W meczu przegranych Honoris dosyć sprawnie poradziło sobie z MAD DOG’S PACT. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa najpierw pokonał rywali na Ancient do dwunastu, a następnie wyeliminował ich z dalszej rywalizacji, po zwycięstwie na Nuke od ośmiu.

Honoris vs MAD DOG’S PACT – 2:0

  • Ancient – 16:12
  • Nuke – 16:8

Ciekawszą rywalizację mogliśmy oglądać w pojedynku zwycięzców, gdzie Anonymo walczyło z Wisłą najpierw na Ancient, na którym oglądaliśmy aż 48 rund. Ostatecznie to Wiślacy zdołali zgarnąć pierwszą mapę wynikiem 25:23. Chwila przerwy i zespoły przeniosły się na Nuke, gdzie ekipa Janusza “Snax” Pogorzelskiego wygrała po stronie terrorystów 9:6. Po zmianie stron Anonymo jeszcze bardziej zaczęło kontrolować spotkanie i przy wyniku 15:6 biała gwiazda zdecydowała oddać drugą mapę walkowerem, ze względu na problemy techniczne Kuby “Markosia” Markowskiego.

Tak o to w osłabieniu Wisła All in! Games Kraków wkroczyła na Mirage, bowiem niedostępnego Markosia zastąpił Mikołaj “mouz” Karolewski. Tutaj ponownie dobry start zaliczyli reprezentanci Anonymo, którzy wygrali rundę pistoletową i wygrywali 3:0. Wtedy biała gwiazda rozpoczęła pogoń i tracąc po drodze kilka punktów, zdołała dogonić rywali i doprowadzić do remisu po pięć. To jednak ponownie zespół dowodzony przez Wiktora “mynio” Kruka pokazał klasę i przed zmianą stron wygrywał 10:5. Po zmianie stron gra mocno się wyrównała, a ekipa Grzegorza “Szpero” Dziamałka cały czas próbowała dogonić rywali, lecz na ostatniej prostej zabrakło wykończenia, przez co to Anonymo zgarnęło trzecią mapę 16:14.

Anonymo vs Wisła All in! Games Kraków – 2:1

  • Ancient – 23:25
  • Nuke – 16:6
  • Mirage – 16:14

Pewni gry w kolejnym etapie są zawodnicy Anonymo, a o awans z drugiego miejsca powalczą gracze Honoris i Wisły All in! Games Kraków. To spotkanie zaplanowane jest na piątek na godzinę 15:00.