Respawn.pl

Anonymo zagra już jutro o awans, a x-kom AGO melduje się w fazie play-off

Autor: Krzysztof Sarna
Anonymo

Prawie decydujące spotkania polskich formacji w Snow Sweet Snow 2 się zakończyły. Anonymo wyrównało swój bilans i już jutro zagra właśnie w ostatecznym starciu, a x-kom AGO awansowało.

Drugie zwycięstwo w Snow Sweet Snow 2 do swojego konta przypisali zawodni Anonymo. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera bez problemów poradzili sobie z wyżej notowanym Movistar Riders. Hiszpańska organizacja przegrała na Nuke’u do ośmiu, który jednocześnie był kapitalnie rozegrany przez Polaków. Z kolei na Mirage’u pojawiła się drobna zadyszka w końcówce ze strony Pawła “innocenta” Mocka i spółki, co nie zmienia faktu, że udało się to zwycięstwo dowieźć. “Anonimowi” wyrównali swój bilans, który wynosi dwie wygrane i dwie przegrane. Już jutro ekipa znad Wisły zagra o awans do fazy play-off.

Do fazy pucharowej Snow Sweet Snow 2 awansowało x-kom AGO. “Jastrzębie” potrzebowały trzech map, by pokonać Copenhagen Flames. Starcie zainicjowało Vertigo, na którym zresztą Polacy wygrali do dwunastu. Wszystko mogło zakończyć się zdecydowanie szybciej, bo na Mirage’u podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa prowadzili 14:11 oraz 15:14. Jednak Duńczycy doprowadzili do dogrywki i okazali się w niej lepsi. Decydującą lokacją był Train, na którym formacja znad Wisły rozpoczęła po stronie terrorystów i po pierwszej części przegrywała rezultatem 6:9. Po wznowieniu Karol “rallen” Rodowicz wraz z kompanami polepszyli swoją grę i tym samym awansowali do etapu play-off.

Czwartkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

Anonymo Esports 2:0 Movistar Riders – Nuke 16:8, Mirage 16:12

x-kom AGO 2:1 Copenhagen Flames – Vertigo 16:12, Mirage 17:19, Train 16:12