Respawn.pl

ARCY, Wisła i AGO w walce na europejskim froncie

Autor: Kamil Kowala
ARCY

Emocje po ESL Mistrzostwach Polski już opadły, tak więc nadwiślańskie składy muszą realizować szarą rzeczywistość- rozgrywać kolejne mecze w internetowych ligach i kwalifikacjach. Dziś w akcji zobaczymy trzy formacje, które w miniony weekend pojedynkowały się na terenie katowickiej ESL Areny- ARCY, Wisłę All in! oraz x-kom AGO.

Zmagania rozpoczną się od pojedynku w ramach United Masters League Season 2, gdzie o awans z zawodnikami Sprout powalczą Polacy z ARCY. Obie ekipy w obecnych składach mierzyły się dwukrotnie i niestety w obu przypadkach nasi rodacy musieli uznać wyższość zachodnich sąsiadów. Forma Wiktora “TaZa“ Wojtasa i spółki w internetowych spotkaniach jest jednak ostatnio dość dobra i wydaje się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.

Nieco później na serwerze zamelduje się Wisła All in! Games Kraków. Biała Gwiazda rozpocznie walkę o udział w przyszłym sezonie ESEA MDL, a jej pierwszym rywalem będzie egzotyczne, jak na scenę Counter Strike’a HSL. Dlaczego egzotyczne? Otóż ekipa ta składa się w pełni z włoskich zawodników, których w oficjalnych spotkaniach nie widujemy zbyt często.

Dzień meczem w kwalifikacjach do WESG 2019 zamknie x-kom AGO. Jastrzębie wczoraj nie podołały wyzwaniu rzuconemu przez ARCY, więc dziś muszą zmagać się w drabince przegranych o pozostanie w wyścigu do Chin. Rywal wydaje się niezbyt wymagający, jednak nikogo nie można lekceważyć- lecz zawodników AGO o brak profesjonalizmu nigdy bym nie posądził.

Harmonogram na dziś: