Respawn.pl

Assassin’s Creed Syndicate całkowicie za darmo!

Autor: Michał Maćkowski
Assassin's Creed Sindicate

Ubisoft przygotował wczesny świąteczny prezent dla graczy. Producent postanowił za darmo udostępnić jedną z części popularnej serii Assassin’s Creed – Syndicate.

Assassin’s Creed Syndicate za darmo – to zawsze uczciwa cena

Osiem lat minęło od oficjalnej premiery Assassin’s Creed Syndicate, które Ubisoft postanowiło rozdać za darmo. Do szóstego grudnia gracze za całe 0 złotych mogą przypisać do swojego konta właśnie tę odsłonę kultowej serii. Można to zrobić za pomocą przeglądarki, klikając tutaj lub poprzez platformę Ubisoftu.

Assassin’s Creed Syndicate swoją premierę miało w październiku 2015 roku i niedawno odchodziło ósme urodziny. Jest to dziewiąta odsłona głównej serii, a od tamtej pory wydano cztery nowe części, w tym jedna w świecie wikingów – Valhalla. Z pewnością dla wielu graczy powrót do serii albo rozpoczęcie jej od darmowej części będzie całkiem niezłym rozwiązaniem.

syndicate

fot. Ubisoft

Syndicate z pewnością nie można zaliczyć do złych odsłon całej serii, a gra zebrała dobre recenzje. Na portalu metacritic zebrane oceny oscylują w okolicach 75 na 100. Sama fabuła przenosi nas do 1968 roku, a dokładnie do Londynu. Czasy te dla stolicy Anglii nie można nazwać spokojnymi, a wszystko ze względu na rewolucję przemysłową.