Respawn.pl

Astralis nie zagra na ostatnim Majorze w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejnej utytułowanej organizacji nie zobaczymy na ostatnim Majorze w CS:GO. Astralis przegrało swoje trzecie spotkanie i z bilansem 1-3 wraca do domu, jednak na szczęście, ma dosyć blisko. 

Kolejne zespoły pożegnały się z marzeniami o grze na ostatnim Majorze w CS:GO. Do między innymi Virtus.pro dołączyło dzisiaj Astralis, które po porażce z Ninjas in Pyjamas nie zagra w Paryżu. Do domu wracają także gracze Aurora.

Astralis nie zagra na ostatnim Majorze w CS:GO

Legendarna organizacja Astralis, która przez kilka lat dominowała scenę CS:GO nie będzie miała swoich naklejek i zespołu na ostatnim Majorze w tej wersji gry. Duńska formacja zawiodła samych siebie jak i kibiców, odpadając z europejskiego RMR z bilansem 1-3. Astralis tak naprawdę po pierwszym dniu było już w fatalnej sytuacji, po porażkach z Vitality oraz Eternal Fire. Uciec spod topora duńskiej formacji udało się raz, dzięki wygranej ze Spirit, to jednak nie wystarczyło.

Duński zespół przegrał swojego spotkanie z Ninjas in Pyjamas już po dwóch mapach. Najpierw międzynarodowa formacja zdominowała Duńczyków na Nuke, wygrywając do czterech, a następnie odprawiła ich z kwitkiem do domu, pokonując legendarną organizację na Vertigo do jedenastu. Na cztery spotkania, Astralis wygrało tylko jedno, przez co nawet nie zakwalifikowało się do turnieju ostatniej szansy.

Astralis vs Ninjas in Pyjamas – 0:2

  • Nuke – 4:16
  • Vertigo – 11:16

Eternal fire także jedzie do domu

W tym samym czasie, na drugim serwerze Eternal Fire rywalizowało z Aurora. Turecki zespół nie zdołał wyeliminować rosyjskiej formacji i wraca do domu z bilansem 1-3, bowiem nawet nie zakwalifikował się turnieju ostatniej szansy. Natomiast rosyjski zespół z jednym kazachstańskim zawodnikiem jest już pewny gry w turniej ostatniej szansy, ale jeżeli wygra kolejne spotkanie, awansuje bezpośrednio na Majora w Paryżu.

Eternal Fire vs Aurora – 1:2

    • Mirage – 15:19
    • Anubis – 16:12
    • Inferno -16:19

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR B znajdziecie w naszej dedykowanej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.