Respawn.pl

AVEZ zaliczy lanowy debiut na PGE Narodowym. Stark i spółka powalczą o Games Clash Masters

Autor: Krystian Terpiński

Znamy trzeciego uczestnika turnieju CS:GO, który odbędzie się w ramach Meet Pointu 2019. Swój lanowy debiut na PGE Narodowym zaliczy powstała na początku tego roku organizacja AVEZ Esport.

Tegoroczna odsłona turnieju CS:GO rozgrywanego w ramach Meet Pointu będzie miała wyjątkowy charakter. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się bowiem na połączenie swoich flagowych projektów i właśnie podczas święta esportu i fantastyki na PGE Narodowym rozegrane zostaną kwalifikacje offline do Games Clash Masters. Eliminacje wyłonią najlepszą polską drużynę, która już pod koniec wakacji stanie oko w oko z renomowanymi przeciwnikami w walce o lwią część z puli 100 000 dolarów.

Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów ekipami były kolejno Izako Boars oraz ACTINA PACT. Prowadzony przez Krzysztofa “starka” Lewandrowskiego zespół dołącza tym samym do uznanych na polskiej scenie drużyn i będzie musiał przejść ciężką drogę, by udowodnić swoją wartość. Czy AVEZ okaże się czarnym koniem imprezy i powalczy o wyjazd na finały Games Clash Masters? O tym przekonamy się już za miesiąc.

Meet Point 2019 odbędzie się między 23, a 26 maja. Bilety na to wydarzenie oraz dodatkowe informacje można uzyskać na stronie organizatora: http://www.meetpoint.waw.pl/.