Respawn.pl

Ax1Le z nagrodą MVP za IEM Dallas

Autor: Michał Maćkowski
Ax1Le

IEM Dallas przeszło już do historii, jednak na długo pozostanie w pamięci kibiców ENCE. Nagrodę MVP ostatecznie zgarnął zawodnik Cloud9 – Sergey “⁠Ax1Le⁠” Rykhtorov.

IEM Dallas był turniejem,  o którym mówiła cała społeczność polskiego CS:GO. Trójka Polaków w ENCE wraz ze swoimi kolegami z drużyny walczyła jak równy z równym z najlepszymi ekipami na świecie. Na dodatek możliwość obejrzenia ponownie w akcji Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego na jednym z największych turniejów na świecie wzbudziło wspomnienia za czasów gry Virtus.pro.

Janusz “Snax” Pogorzelski otrzymałby nagrodę MVP, jeżeli ENCE wygrałoby z Cloud9. To jednak zawodnicy reprezentujący amerykańską organizację pokazali siłę i zgarnęli trofeum za IEM Dallas. Natomiast nagroda indywidualna trafiła do Sergey “Ax1Le” Rykhtorova, który zakończył turniej oceną 1,32 na szesnaście rozegranych map.

Najlepszym spotkanie dla MVP IEM Dallas było starcie z FaZe. Wtedy Rosjanin pokazał się z wyśmienitej strony, notując na trzech mapach aż 85 zabójstw i tylko 57 zgonów, co pozwoliło wyeliminować zwycięzcę ostatniego Majora i zakończyć spotkanie z Ratingiem 1,42.

Kliknij, aby dowiedzieć się informacji o zakończonym turnieju IEM Dallas!