Respawn.pl

AZR jest w gotowości na nowe propozycje

Autor: Krzysztof Sarna
100 Thieves

Rozpad 100 Thieves spowodował, że zawodnicy byłej już organizacji pozostali wolnymi agentami. Jak widać zainteresowanie jest całkiem spore, czego dowodem może być migracja Joakima “jkaema” Myrbostada do Apeks. Natomiast Aaron “AZR” Ward zakomunikował, iż czeka na nowe oferty – najbardziej na te z Europy.

28-letni Australijczyk przez ostatnie cztery lata reprezentował barwy Renegades, w których sukcesów odmówić mu nie można. Zajął 3-4 miejsce na StarSeries & i-League Season 7, czy też ten sam rezultat podczas StarLadder Majora, który miał miejsce w Berlinie zeszłego roku. Doskonale też możemy pamiętać występ “Kowboi” w Katowicach na Intel Extreme Masters. Pod koniec października 2019 roku przyodział koszulkę 100 Thieves. Co można powiedzieć po okresie 365 dni, który Ward spędził w szeregach “Złodziei”? Na pewno to, że łatwo nie było. Wytrwałości zawodnikom odmówić nie możemy. Jednak umówmy się – ten skład miewał tylko przebłyski, a jego największym dokonaniem było zajście do finału Intel Extreme Masters Beijing 2019. 

Z byłego składu 100 Thieves coraz mniej zostaje. Jak wcześniej wspominaliśmy – Joakim “jkaem” Myrbostad zasilił szeregi Apeks, natomiast Justin “jks” Savage jest bardzo bliski dołączenia do Complexity. Pozostali gracze aktualnie rozglądają się za nowymi opcjami. Jak sam AZR wspomniał – chciałby spróbować gry na Starym Kontynencie, ale jeśli nadarzyłaby się odpowiednia okazja z Ameryki Północnej, byłby skłonny się jej podjąć. Z nieoficjalnych informacji, które przewijają się w środowisku – na scenę ma powrócić niejakie Vox Eminor. Warto wspomnieć, że AZR już w przeszłości grał dla australijskiej organizacji. Nie wykluczone, że 28-latek powróci do byłej formacji.