Respawn.pl

b4rtiN kończy karierę profesjonalnego gracza CS:GO!

Autor: Maks Bartosik

Bruno “b4rtiN” Câmara, 20-letni brazylijski riffler ogłosił zakończenie kariery CS:GO. Były zawodnik GODSENT postanowił przerzucić się na VALORANT.

Wydawało się, że czasy gdy zawodnicy CS:GO przenosili się na Valoranta już minęły. Jak się jednak niedawno okazało, dalej znajdują się gracze którzy rezygnują z kantera na rzecz gry od Riot. Jednym z nich jest Bruno “b4rtiN” Câmara, którego można kojarzyć głównie z występów w barwach Team One i GODSENT. To właśnie w barwach tej drugiej drużyny wystąpił on na majorze w Sztokholmie, który GODSENT zakończyło na ostatnich miejscach.

Po raz ostatni w oficjalnym meczu CS:GO mogliśmy go zobaczyć w lipcu. Wtedy ówczesny skład GODSENT został zakontraktowany przez 00Nation, a b4rtiN jako jedyny z piątki pozostał pod skrzydłami brazylijskiej organizacji. Jak się jednak okazuje, po pół roku ponownie będzie pracował dla tego samego pracodawcy co jego byli koledzy z drużyny – 20-latek został kilka dni temu ogłoszony jako nowy zawodnik sekcji Valoranta w 00Nation.

Skład 00Nation w Valorant prezentuje się następująco:

Brazil Arthur “artzin” Araujo
Brazil Lorran “prince” Souza
Chile Benjamín “adverso” Poblete
Brazil Bruno “b4rtiN” Câmara
BrazilGabriel “shion” Vilela

Brazil Dyamond “phonics” Pillon
Brazil João “fame” Moraes