Respawn.pl

B8 także zmienia po RMR – alex666 ląduje na ławce!

Autor: Maks Bartosik
alex666 B8

Karuzela transferowa po turnieju RMR trwa dalej! Do SAW i Viperio dołączyło także ukraińskie B8, które postanowiło odsunąć jednego z zawodników od składu drużyny.

Ostatnie dni na europejskiej scenie CS:GO to okres shuffli po zakończonych turniejach RMR. Zmian dokonały już takie zespoły jak SAW i Viperio, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec transferów. Zwłaszcza że w czwartek do tego grona dołączyła kolejna formacja.

Mowa o ukraińskim B8, które było o krok od awansu na Blast.TV Major Paris 2023. R1nkle i spółka rozpoczęli walkę na RMR od bilansu 2:0, jednak ostatecznie Ukraińcy przegrali trzy kolejne spotkania i został im turniej ostatniej szansy. Tam również im się nie udało wywalczyć awansu i Majora w Paryżu obejrzą tylko w domach.

W czwartek ukraińska organizacja poinformowała, że zespół opuszcza Alexey “⁠alex666⁠ Yarmoshchuk. 21-letni zawodnik reprezentował barwy B8 od sierpnia ubiegłego roku, gdy dołączył do drużyny przechodząc z składu Cossacks. alex666 nie zaliczył najlepszego występu na turnieju RMR, a zwłaszcza w decydujących meczach. Ukraiński riffler na siedmiu z dziesięciu map w kluczowych spotkaniach zaliczył rating poniżej 0.90, więc decyzja o zmianie wydaje się być uzasadniona.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto zajmie miejsce 21-latka w składzie B8.

Aktualny skład B8 prezentuje się następująco:

Ukraine Arseniy “⁠cptkurtka023⁠ Derevinskiy
Ukraine Artem “⁠r1nkle⁠ Moroz
Ukraine Denis “⁠amster⁠ Liashenko
Ukraine Mykhailo “⁠OWNER⁠ Lymar

Russia Ivan “⁠maddened⁠ Iordanidi (trener)

Ukraine Alexey “⁠alex666⁠ Yarmoshchuk (rezerwowy)