Respawn.pl

Bagietka Michael wyzerował koncentrat malinowy na konferencji PRIME MMA

Autor: Krzysztof Sarna

W miniony poniedziałek odbyła się pierwsza konferencja przed drugą edycją gali PRIME SHOW MMA. Karta walk jest mocno zróżnicowana, bowiem na jej liście widnieją zawodnicy zarówno z przeszłością w KSW, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami walki. Na minionym wydarzeniu Michał “Bagietka Michael” Gorzelanczyk przypadł do gustu wielu widzom chociażby po tym, jak “wyzerował” koncentrat malinowy. 

Bagietka Michael mimo faktu, że na swoim kanale zgromadził 100 tysięcy subskrypcji, może pochwalić się o wiele większą sławą. Na jego kanale możemy ujrzeć na obecną chwilę łącznie 268 filmów, które zgromadziły łącznie ponad sześć milionów wyświetleń. W jego karierze nowy etap bezsprzecznie rozpoczyna związanie się z federacją PRIME SHOW MMA. Na pierwszej konferencji przed drugą galą “Bagietson” “poddymił”, co spodobało się sporej części publiki. 

Michał Gorzelanczyk na nadchodzącej gali zmierzy się z Janem Pateckim. Ten jest kuzynem dobrze znanego Jakuba Pateckiego, który jest członkiem EKIPY. Jeśli chodzi o samego Janka, to ten na konferencji zaserwował prezent Bagietce w postaci koncentratu malinowego i zaproponował mu, by ten go wypił “na raz”. Michael oczywiście zgodził się na wyzwanie i sprostał mu, radząc sobie wręcz świetnie. 

Całą sytuację możecie zobaczyć na urywku przedstawionym poniżej:

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już za niecały miesiąc, bo 9 lipca. Wydarzenie będzie miało miejsce w gdyńskiej arenie.