Respawn.pl

Ballista przejdzie zmiany? baddyG testowany podobno przez EXCEL

Autor: Michał Maćkowski

W pełni polski zespół Ballista, który mieliśmy okazję oglądać w VALORANT Masters najprawdopodobniej przejdzie zmiany. Kamil “baddyG” Graniczka otrzymał bowiem propozycję od międzynarodowego zespołu, który ma grać pod banderą Excel. 

Ostatnie tygodnie dla polskiej sceny VALORANTA są naprawdę dobre. W turnieju VALORANT Masters mogliśmy oglądać w pełni polski zespół grający pod banderą Ballista, który w kwalifikacjach pokonał między innymi fnatic. Niestety na turnieju aż tak wiele nie udało się zdziałać, jednak awans do TOP 8 Europy robi wrażenie. Jednak najnowsze wieści z obozu drużyny mówią, iż w składzie Ballista dojdzie do zmian.

Wczoraj późnym wieczorem Ballista poinformowała, że Kamil “baddyG” Graniczka oficjalnie zostaje testowany w innej międzynarodowej drużynie. Nieco wcześniej o tym poinformowało eweszło dodając, że Kamil aktualnie rozgrywa spotkania z budowanym składem, który ma reprezentować barwy Excel. W składzie oprócz Polaka ma znaleźć się także między innymi były gracz G2 – David “Davidp” Prins. Natomiast Ballista aktualnie testuje nowych zawodników, którzy mieliby przybrać ich barwy. To również tłumaczy, dlaczego drużyna nie gra aktualnie żadnych turniejów