Respawn.pl

Strona główna » Bardzo popularna streamerka została zbanowana na Twitchu! Gdyby był basen, bana by nie było

Bardzo popularna streamerka została zbanowana na Twitchu! Gdyby był basen, bana by nie było

Autor: Krzysztof Sarna

Festiwal banów na Twitchu nieustannie trwa. Platforma do nadawania gier na żywo wręcz nakłada kolejne wykluczenia na streamerów niczym inne kraje sankcje na Rosję. Popularna streamerka z serwisu należącego do Amazona otrzymała blokadę za niestosowny strój, chociaż gdyby pojawił się basen, najprawdopodobniej tematu w ogóle by nie było. 

Wczoraj, a więc w środę (2 marca) Lisa “STPeach” Vannatta została wykluczona na Twitchu. Powodem jest niestosowny ubiór, który pokazywał za dużo. Nie ma praktycznie dnia, by jakiś ze streamerów nie otrzymał bana. Co ciekawe, twórczyni raczej nie ubrała się wyzywająco, a jej strój był jednocześnie cosplayem. 

CZYTAJ TAKŻE: Japczan ponownie zbanowany na Twitchu!

Mówimy tu dokładnie o przebraniu ze Street Fighter V postaci “Cammy”. Sama Vannatta jest bardzo popularną personą w sieci, ponieważ jej konto na Instagramie obserwują prawie dwa miliony osób. W przypadku Twitcha jest to ponad milion followersów. 

Powód bana:

Zbanowana na Twitchu. Następnym razem przyniosę wannę z hydromasażem. Przynajmniej dzieciaki wciąż dostają $10 000 – czytamy na Twitterze streamerki. Jeśli chodzi o dziesięć tysięcy dolarów, to STPeach zebrała podczas swojej transmisji taką kwotę na rzecz Gamers For Love. To organizacja pomagająca dzieciom w stanach zagrażającym życiu, jednocześnie budując zrównoważoną przyszłość dla dzieci. 

Jak zwykle nie wiemy, na jaki okres została nałożona blokada. Nie poinformowała o tym także sama zainteresowana. Jest to drugi ban w karierze STPeach, a więc nie powinniśmy się spodziewać permanentnej blokady.