Respawn.pl

Playerunknown’s Battlegrounds – z nowymi płatnymi skinami na Gamescom!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Producenci Battlegrounds wyraźnie powiedzieli, że do gry nie będą wdrażali stałych mikrotransakcji w postaci skrzynek oraz kluczy, dopóki gra nie wyjdzie z early access. Natomiast planują uruchomić system testowy, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

 

Z trzech nowych skrzyń, które dodadzą do gry jedną z nich jest – Gamescom Invitational Crate. Skrzynka kosztować będzie 2,50 USD, co daje w przeliczeniu około 10 PLN. Najciekawszą rzeczą jest jednak fakt, że dochód z nich zostanie przekazany na organizację turnieju Playerunkown’s Battlegrounds podczas Gamescomu w Niemczech. Zapewni to tym samym wyższą pulę nagród oraz lepsze zaplecze dla graczy.

Warto wspomnieć, że skrzynka Gamescom Invitational Crate zniknie z gry z dniem 27 sierpnia i nigdy więcej się w grze nie pojawi. Pozostałe dwie skrzynki będą darmowe i będą zawierać nowe skiny. Obecna oferta ubrań w PUBG’u jest malutka i raczej nie prezentuje nic ciekawego. Zaś zaprezentowane ubranka w nowych skrzynkach są bardzo stylowe i eleganckie. Wiele z nich jest inspirowanych filmem Battle Royale.

Oprócz tych nowych skrzynek i skinów, 3 sierpnia pojawi się aktualizacja zawierające serwery tylko z widokiem pierwszoosobowym.

Kilka ubrań z skrzynki Gamescom Invitational: