Respawn.pl

BETA CS2 – JAK OTRZYMAĆ?

Autor: Krzysztof Sarna

Minionej nocy do CS2 zawitała ogromna aktualizacja. 24-rundowe mecze stały się faktem. Valve także zapowiedziało, że zaczyna zapraszać jak największą ilość graczy do testów. Trzeba jednak spełnić pewne wymagania, by beta CS2 znalazła się na naszym koncie. O co konkretnie się rozchodzi?

Beta CS2 – jak dostać?

Bezsprzecznie każdy z nas chciałby już zagrać w becie Counter-Strike’a 2 i poczuć namiastkę tego, co będzie czekać tuż po premierze gry. Ubiegłej nocy wiele osób otrzymało dostęp do bety CS2 i stan ten powinien się powtarzać z dnia na dzień. Deweloperzy CS-a we wpisie na oficjalnym blogu poinformowali, że wraz z najnowszą aktualizacją zaczyna się proces zapraszania jak największej liczby kwalifikujących się graczy do testów. Kto zatem jest graczem kwalifikującym się?

CZYTAJ TAKŻE: Fala dostępów do bety, 24-rundowe mecze, dodane Inferno! Grad zmian – Aktualizacja CS2 01/09/2023

Aby otrzymać betę CS2, należy mieć konto ze statusem CS:GO Prime. Ponadto należy mieć rangę trybu turniejowy, a także grać w większości swoich gier w jednym z regionów, w których dostępna jest beta. Jeśli zatem chodzi o Europę, nie mamy się czym przejmować. 

Reszta to już czysta przyjemność, o ile ową betę otrzymaliśmy. Wszystko zaczyna się od uruchomienia Counter-Strike’a: Global Offensive. Jeżeli nasze konto dostało dostęp do ograniczonych testów, wówczas w menu głównym pojawi się baner CS-a2 z napisem “ZAPROSZENIE DO OGRANICZONYCH TESTÓW”. Wystarczy w niego kliknąć, by pojawił się później przycisk “WEŹ UDZIAŁ”. Dowiadujemy się także, że rozmiar ograniczonych testów to 15 GB, ale w praktyce, podczas instalacji jest to 26 GB.

111

222