Respawn.pl

BIG wygrywa siódmy sezon CCT North Europe

Autor: Michał Maćkowski

Zakończyły się kolejne duże internetowe rozgrywki. Zwycięzcą siódmego sezonu CCT North Europe zostało BIG, w składzie z Polakiem – Mateuszem “mantuu” Wilczewskim.

BIG triumfatorem CCT North Europe 7

Walka w internetowych turniejach o punkty do rankingów i nieco gotówki trwa. Kolejny sezon znanego turnieju od CCT dobiegł końca i zwycięzcą została formacja w składzie z Polakiem. BIG otrzymało bezpośrednie zaproszenie do play-offów turnieju i wykorzystało to najlepiej jak mogło, bo sięgnęło po puchar rozgrywek, pokonując w finale Monte.

Ekipa Mateusza “mantuu” Wilczewskiego rozpoczęła turniej od ćwierćfinału, gdzie rozprawili się z portugalskim SAW. W półfinale natomiast niemiecka formacja z polskim akcentem walczyła z Polakami z los kogutos. Koguty niestety nie dały rady BIG, które w finale zmierzyło się z Monte w składzie z Szymonem “kRaSnaLem” Mrozkiem.

Los kogutos najlepiej, Pompa słabo

W siódmym sezonie CCT North Europe oglądaliśmy dwie w pełni polskie formacje. Najlepiej sprawili się gracze los kogutos, którzy odpadli w półfinale. Niestety ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego w tym nie najlepszym dla nich momencie, bowiem zmian i dużego zamieszania, odpadła już w pierwszej fazie turnieju.

Tabela końcowa 7 sezonu CCT North Europe

Miejsce Nazwa drużyny Wygrana
1 BIG 22 000$
2 Monte 10 000$
3-4 Bad News Eagles, los kogutos 5 000$
5-8 SAW. 9 Pandas, Preasy, Sinners 2 000$
9-16 Apeks, 9Z, Fake Natty, BetBoom,  ALTERNATE aTTaX, Space, Endpoint, B8
17-19 ThunderFlash, Pompa, Nexus
20-22 Sampi, Zero Tenacity, JANO
23-24 EYEBALLERS, ARCRED