Respawn.pl

BLAST RMR A: Bad News Eagles i MOUZ z pierwszymi zwycięstwami

Autor: Michał Maćkowski

Przedostatnia seria spotkań pierwszego dnia europejskiego RMR za nami. Swoje pierwsze wygrane zdołali zgarnąć gracze MOUZ oraz Bad News Eagles. 

Pierwszy dzień grupy A w ramach europejskiego RMR jest już na finiszu. W przedostatniej serii spotkań nie doczekaliśmy się niespodzianek i zwycięstwa nie aż tak łatwo zgarnęli reprezentanci MOUZ i Bad News Eagles.

Bad News Eagles kończy dzień z bilansem 1-1

Jako pierwsi swoje spotkanie zakończyli gracze Bad News Eagles, którzy po pierwszej przegranej zdołali wrócić na odpowiedni tor. Ekipa Flatron ‘juanflatroo‘ Halimi wygrała na Overpassie z Viperio wynikiem 16:9 i wiele może sobie zawdzięczyć dobrą grą po stronie terrorystów, gdzie udało się zgarnąć dziewięć punktów. Brytyjczycy po tej samej stronie wygrali zaledwie trzy rundy.

Bad News Eagles vs Viperio – 16:9 (Overpass)

MOUZ wreszcie zwycięskie

W tym samym czasie MOUZ podejmowało SAW. Trzeba przyznać, że europejska formacja sprawiła pierwszą niespodziankę w grupie A, bowiem przegrała z ukraińskim B8. Tym razem myszy pokazały się jednak z nieco lepszej strony, mimo że grały na wyżej notowanego rywala. Początek spotkania zdecydowanie należał do Portugalczyków, bowiem wygrali oni pierwsze cztery rundy. Wtedy jednak MOUZ zaczęło wracać i ostatecznie grając po stronie terrorystów na Ancient wygrali osiem rund. Zmiana stron zdecydowania pomogła myszom, bowiem mimo porażki w rundzie pistoletowej, udało się kontrolować większą część drugiej polowy i wygrać 16:12.

MOUZ vs SAW – 16:12 (Ancient)

W ostatniej serii spotkań GamerLegion z Siuhym w składzie zawalczy z OG, w którym gra Maciej “F1KU” Miklas. W tym samym czasie na drugim serwerze Sprout powalczy z ekipą Karola “rallena” Rodowicza.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

339965719_601144965281405_6362762568404654467_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=E7knkxjR44gAX-ZAmRE&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=03_AdR6ZvnEf_BraQfSYe1FdS22viq5nAgd0q4OUlYUAiNK6w&oe=6455EAF9

Partnerami polskiej transmisji BLAST.TV Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Więcej informacji na temat europejskiego RMR znajdziecie w naszej specjalnej relacji

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.