Respawn.pl

Strona główna » bodyy za Ex6TenZa w G2 Esports

bodyy za Ex6TenZa w G2 Esports

Autor: Sergiusz Lelakowski

Francuska drużyna G2 Esports zmienia jednego z najbardziej doświadczonych członków ekipy, Kévina „Ex6TenZa” Droolansa. Jego miejsce zajmuje Alexandre „bodyy” Pianaro.

Alexandre „bodyy” Pianaro, były zawodnik LDLC White, będzie miał okazję do reprezentowania nowej drużyny już w przyszłym tygodniu na DreamHack Masters Malmö 2016. Wciąż nie jest jednak wiadome, gdzie Kévin „Ex6TenZ” Droolans zamierza kontynuować grę.

Zmiana nastąpiła kilka dni po MLG Columbus 2016, gdzie G2 dwukrotnie przegrało z polską formacją Virtus.pro i tym samym nie dostało awansu do fazy pucharowej turnieju. W większości spotkań Ex6TenZ zamykał tabelę.

Na ten moment wiadomo również, że funkcję in-game leadera (kapitana) po „Ex6TenZie” przejmie Richard „shox” Papillon. A oto co powiedział nowy członek zespołu na oficjalnej stronie G2:

DOŁĄCZENIE DO G2 TO DLA MNIE WIELKI ZASTRZYK MOTYWACJI ORAZ WZBUDZENIE ŻĄDZY ZWYCIĘŻANIA. UDOWODNIĘ, ŻE JESTEM WSTANIE DORÓWNAĆ OCZEKIWANIOM ZESPOŁU. Na początku chciałbym jednak podziękować Teamowi LDLC za wszystko, co otrzymałem podczas zeszłego roku grając w ich barwach. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ MOJEJ BYŁEJ EKIPIE, bez której nie byłbym tu, gdzie teraz jestem i z którą jesteśmy bliskimi przyjaciółmi. Nie jestem w stanie dziękować w wystarczający sposób za możliwość, którą od nich otrzymałem.

 

Obecny skład drużyny wygląda następująco:

[flag fr]Richard „shox” Papillon[/flag][flag fr]Cédric „RpK” Guipouy[/flag][flag fr]Edouard „SmithZz” Dubourdeaux[/flag][flag be]Adil „ScreaM” Benrlitom[/flag][flag fr]Alexandre „bodyy” Pianaro[/flag]

Na kanale G2 Esports pojawiło się również filmowe wprowadzenie nowego zawodnika: