Respawn.pl

Bodyy jednak nie dołączy do ITB!

Autor: Maks Bartosik

Problemów Into The Breach z skompletowaniem składu ciąg dalszy. Jak się okazuje, Bodyy, którego organizacja testowała ostatnio, nie zostanie piątym zawodnikiem ekipy Rallena.

Into The Breach poszukuje nowego zawodnika odkąd 15 listopada zakończył się okres wypożyczenia Quikerta z Virtus.Pro i kazachski zawodnik powrócił do swojej organizacji. Europejska formacja, która po dobrym występie na Majorze w Paryżu straciła dwóch zawodników, od tamtego czasu ma problemy ze skompletowaniem składu. Z drużyny został wyrzucony Neofrag, potem odsunięto Thomasa, a do tego pożegnano się również z trenerem – Juve.

Po dołączeniu Quikerta i Misutyy dalej nie było kolorowo. Dopiero po pożegnaniu Kazacha i dołączeniu w roli Stand-Ina Bodyy’ego, gra ITB zaczęła wyglądać dobrze. Rallen i spółka odnieśli nawet pierwszy od wielu miesięcy triumf – wygrali czwarty sezon CCT East Europe Series, pokonując w finale Sprout.

Ktoś podkupił Bodyy’ego…

Mimo tego sukcesu, wiemy już, że bodyy nie zostanie zawodnikiem ITB na stałe. Francuz, który na codzień związany jest kontraktem z Falcons, miał zostać podkupiony przez inną organizację. W takim wypadku Into The Breach zdecydowało się na sprawdzenie kolejnego zawodnika. Tym razem będzie to Maxster z akademii Ninjas In Pyjamas.

Aktualny skład Into The Breach prezentuje się następująco:

  • Karol ‘rallen‘ Rodowicz
  •  Joey ‘CRUC1AL‘ Steusel
  •  Kévin ‘misutaaa‘ Rabier
  • Aurimas ‘Bymas‘ Pipiras
  •  Max “maxster” Jansson (stand-in)
  • Gustavo “Juve” Alexandre (trener)