Respawn.pl

Bomba w Counter-Strike 2 wreszcie otrzymała animacje

Autor: Michał Maćkowski
Bomba w Counter-Strike 2, CS2

Najnowsza aktualizacja do Counter-Strike 2 ponownie przyniosła nowe mapy, jednak nie to wzbudziło euforie wśród społeczności. Wszystko bowiem przez możliwość oglądania bomby.

Counter-Strike 2 wciąż nie otrzymał oficjalnej premiery, a kolejną aktualizację wprowadzającą nowe mapy i inne nowości. Oprócz Ancient i Anubisa, którego już teraz można testować, gracze otrzymali możliwość, o którą nikt nie prosił, ale każdy chciał. Mowa bowiem o możliwości przeglądania bomby.

Bomba w Counter-Strike 2 jak broń – wreszcie można ją przeglądać

Ostatniej nocy Valve udostępniło nową aktualizację do Counter-Strike 2, w której otrzymaliśmy między innymi dwie nowe mapy. To jednak sama aktualizacja wzbudziła ciekawość graczy między innymi z powodu pływających kurczaków czy właśnie bomby.

Od teraz gracze mogą po naciśnięciu odpowiedniego guzika do przeglądania sprawdzić, jak wygląda bomba. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie animacja przypominająca fidget spinnera. Na ten moment bomba w Counter-Strike 2 ma dostępne dwie animacje.

Skiny w CS2 do bomby kwestią czasu? 

Dodanie animacji przeglądania bomby od razu wzbudziło dyskusję wśród społeczności. Nie wykluczone, że w przyszłości Valve zdecyduje się na dodanie właśnie skórek zmieniających wygląd bomby i być może także jej wybuchu. Aktualnie jednak producent skupia się na poprawieniu wydajności gry i naprawie jak największej ilości błędów przed oficjalną premierą. Na ten moment nie wiemy jednak nadal, kiedy Valve zdecyduje się udostępnić grę wszystkim zainteresowanym.