Respawn.pl

Strona główna » Bondik brakującym ogniwem HellRaisers

Bondik brakującym ogniwem HellRaisers

Autor: Sergiusz Lelakowski

Stało się – HellRaisers znowu jest w komplecie. Wreszcie, po wielu miesiącach gry z niejednym stand-inem, a ci radzili sobie raz lepiej, raz gorzej, na stałe szeregi HellRaisers zasili ostatecznie Vladyslav “bondik” Nechyporchuk.

Były zawodnik FlipSid3 Tactics, mimo że organizację tę opuścił zaledwie wczoraj, kiedy to skończył mu się kontrakt, którego całkiem nieoczekiwanie postanowił nie przedłużać, gdyż – jak twierdzi – przez brak widocznej poprawy w jakości gry zespołu stracił chęć kontynuowania współpracy z markeloffem i spółką, zdążył już znaleźć sobie nowych kompanów. Jest to o tyle intrygujące, że błyskawiczna zmiana barw wydaje się być nie zwykłym widzimisię, lecz dobrze przemyślaną decyzją, zarówno przez niego samego, jak i przez całą resztę ekipy Kirilla “ANGE1’a” Karasiowa, której częścią właśnie się stał, tym bardziej, że drużyna ta wcześniejszych, potencjalnych kandydatów na członków formacji testowała przecież przez długi czas, podczas gdy przyjęcie 22-letniego Ukraińca nastąpiło właściwie w trybie natychmiastowym, i ma charakter oficjalny. Czy pokładane w nim na dzieje są aż tak wielkie i czy są one słuszne?

HellRaisers:
[flag ua]Kirill “ANGE1” Karasiow[/flag][flag cz]Tomáš “oskar” Šťastný[/flag][flag sk]Martin “STYKO” Styk[/flag][flag sk]Patrik “Zero” Žúdel[/flag][flag ua]Vladyslav “bondik” Nechyporchuk[/flag]

Pierwsze występy obecnego składu HellRaisers obejrzeć będziemy mogli już dzisiaj o godzinie 18:00 w pojedynku przeciwko E-Frag.net, a następnie o 21:00 w batalii z praktycznie równie świeżą piątką reprezentantów Gambit.