Respawn.pl

Boombl4 dołącza do listy wolnych agentów!

Autor: Maks Bartosik

Nie tylko byli zawodnicy cowana Gaming od dzisiaj są wolnymi agentami. Swój kontrakt z Natus Vincere wypełnił Kirill “⁠Boombl4⁠” Mikhailov, który od teraz może szukać nowej drużyny.

Rosyjski in-game leader był członkiem ukraińskiej organizacji od 2019 roku. Przez te trzy lata dowodzona przez niego formacja osiągnęła wiele sukcesów, ale największym z nich zdecydowanie było zwycięstwo podczas PGL Major Stockholm 2021. Boombl4 i spółka w tamtym roku zdominowali scenę CS:GO, dokładając do wygranego majora triumfy w ESL Pro League, finałach BLAST czy IEM Cologne 2021.

W 2022 roku już tak kolorowo dla NaVi nie było i na zmiany długo nie trzeba było czekać. Te nadeszły w maju, gdy oficjalnie podziękowano Boombl4‘owi za współpracę i rozpoczęto poszukiwania nowego prowadzącego. 24-latek przez ten czas pozostawał członkiem organizacji, jednak słyszeć o nim mogliśmy jedynie w temacie jego problemów w życiu prywatnym. Wraz z końcem roku jego kontrakt z ukraińską organizacją dobiegł końca, a obie strony zdecydowały się go nie przedłużać.

Boombl4 opublikował bardzo krótki komunikat dotyczący całej sytuacji. Możemy w nim przeczytać, że Kirill jest wdzięczny Natus Vincere za wszystkie wzloty i upadki, które mogli przeżyć. Wspomniał również, że z radością ogłasza, że jest wolnym agentem i jest gotowy na nowe wyzwania.

To była niezapomniana część mojego życia, którą zawsze będę pamiętać. […] Rozpoczyna się dla mnie nowy etap życia i z radością ogłaszam, że jestem teraz wolnym agentem. istnieje ogromna liczba szczytów, których nie osiągnąłem. Jestem gotowy!