Respawn.pl

Bravado wraca na scenę CS:GO

Autor: Michał Maćkowski
Bravado

Dwa lata temu swoją przygodę z CS:GO zakończyło Bravado, które sprzedało swój skład i zakończyło projekt Destiny. Teraz organizacja powraca i ponownie w składzie będziemy mogli oglądać skład złożony wyłącznie z zawodników z RPA.

Projekt Destiny od Bravado przyniósł naprawdę wiele dobrego dla zawodników z RPA, którzy w 2018 roku przenieśli się do Ameryki Północnej, gdzie mogli rozpocząć walkę ze światowymi drużynami. Dzięki temu nieco później dwóch zawodników – Johnny “⁠JT⁠” Theodosiou i Aran “⁠Sonic⁠” Groesbeek mogło dokonać kolejnego kroku w swojej karierze i dołączyć do Cloud9.

W rodzime strony i główną twarzą nowego składu Bravado będzie Dimitri “⁠Detrony⁠” Hadjipaschali, który także grał w projekcie Destiny. Zawodnik ostatni raz widziany był 2019 roku, kiedy to grał w trzydziestym drugim sezonie ESEA Open.

Reszta składu opierać się będzie głównie na młodych zawodnikach. Najmłodszym graczem w drużynie jest 17-latek Aidan “.exe” Vorster. Oprócz Aidana w nowym składzie Bravado zobaczymy także między innymi 21-letniego Rieghardt “⁠flexeeee⁠” Romatzki czy 22-letniego Willie “⁠wipeout⁠” Steyn.

,,Wybranie odpowiednich osób do nowego składu zajęło miesiące i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Wszystkim naszym dotychczasowym i obecnym przyjaciołom dziękujemy za wsparcie” – napisała organizacja na swoim Twitterze. 

Skład Bravado wygląda następująco:

  • Dimitri “⁠Detrony⁠ Hadjipaschali
  • Rieghardt “⁠flexeeee⁠ Romatzki
  • Shaun “⁠TheM4N⁠” Deyzel
  • Willie “⁠wipeout⁠” Steyn
  • Aidan “.exe” Vorster