Respawn.pl

Brazylia i Australia zaskakują na ESL Pro League! NiP i OG nad przepaścią

Autor: Michał Maćkowski
F1KU

Nie obyło się bez niespodzianek w grupie C siedemnastego sezonu ESL Pro League. Już dzisiaj z rozgrywkami niespodziewanie pożegnają się gracze OG lub Ninjas in Pyjamas. 

Trwa siedemnasty sezon ESL Pro League. Aktualnie rywalizują drużyny w grupie C, gdzie oglądać możemy jednego Polaka – Macieja “F1KU” Miklasa reprezentującego barwy OG. To jednak wczorajszy dzień przyniósł dwie bardzo duże niespodzianki, bowiem lepsi od zespołu naszego rodaka i NiPu okazały się formacje z Brazylii i Australii.

OG przegrało z paiN, NiP z Grayhound

Wczorajszy dzień w ramach pro ligi przyniósł nam dwie spore niespodzianki. Najpierw OG nie popisało się w meczu przeciwko paiN. Mimo, że starcie było bardzo wyrównane i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były trzy mapy, to ostatecznie Brazylijczycy zrzucili do drabinki ostatniej szansy zespół Macieja “F1KU” Miklasa.

Kiedy kibice myśleli, że to koniec niespodzianek, Ninjas in Pyjamas kazało “potrzymać sobie piwo”. Europejska formacja bowiem okazała się gorsza od australijskiego Grayhound, mimo że na pierwszej mapie zmiotła rywali do dwóch. To na Vertigo i Mirage, Australijczycy zaskoczyli wszystkich i wygrali do dziewięciu, a następnie domknęli spotkanie do dwunastu.

NiP lub OG pożegna się dzisiaj z ESL Pro League

Tak o to Ninjas in Pyjamas lub OG już dzisiaj pożegnają się z ESL Pro League. Obydwie formacje znajdują się już w drabince ostatniej szansy, co oznacza, że każda kolejna porażka eliminuje ich z turnieju. Natomiast paiN i Grayhound w pojedynku między sobą zawalczą o awans do fazy pucharowej.

Harmonogram dzisiejszych spotkań ESL Pro League

  • Rooster vs 00NATION – 12:30 (BO3)
  • paIN vs Grayhound – 16:00 (BO3)
  • OG vs Ninjas in Pyjamas – 19:30 (BO3)

Wszystkie spotkania z polskim komentarzem możecie oglądać na polskim kanale ESL_CSGO_PL.