Respawn.pl

Strona główna » Broken Fang Premier dla każdego! – Aktualizacja CS:GO 30.03.2021

Broken Fang Premier dla każdego! – Aktualizacja CS:GO 30.03.2021

Autor: Filip Woszczek
CS:GO

Wtorkowa aktualizacja dla Counter-Strike: Global Offensive niesie za sobą udostępnienie trybu Broken Fang Premier dla każdego. Warto wspomnieć, że Operacja Broken Fang kończy się już 30 kwietnia, więc to ostatnia chwila na skorzystanie z niej!

[OPERACJA BROKEN FANG]

  • Przez ograniczony czas, Broken Fang Premier jest dostępny dla każdego.
  • Posiadacze Przepustek Operacji Broken Fang będą grać w kolejce Prime podczas dobierania graczy dla Broken Fang Premier.

[RÓŻNE]

  • Naprawiono implementację gniazd sieciowych Steam w celu dynamicznego ładowania biblioteki systemowej „wlanapi.dll” i do pracy w systemach Windows Server, które nie mają włączonej usługi bezprzewodowej sieci LAN.
  • Dostosowano teksturę Zeusa, aby odczytywał Zeusa X-27. Dla przypomnienia, liczy się to jako skórka Zeusa.

Dzisiaj otwieramy Broken Fang Premier dla wszystkich.

Broken Fang Premier, który wprowadza fazę wybierania / banowania na początku meczu turniejowego, pozwala graczom sprawdzić swoje umiejętności na całej puli map Active Duty. Wybierz i zbanuj mapy, następnie stronę startową i współpracujcie, aby wygrać 16 rund.

Operacja Broken Fang kończy się 30 kwietnia, więc teraz jest idealny moment, aby stanąć w kolejce do Broken Fang Premier ze znajomymi. A jeśli jesteś posiadaczem przepustki operacji, masz miesiąc na wypełnienie misji, zbieranie gwiazdek i odbieranie nagród w sklepie Operation Shop.