Respawn.pl

Broky kontra Zywoo, FaZe kontra Vitality – pora na finał BLAST Premier World Finals!

Autor: Maks Bartosik
FaZe karrigan rain Neo

Już za chwilę rozpocznie się wielki finał BLAST Premier World Finals 2023! Zmierzą się w nim Vitality oraz FaZe!

Pora na ostatni akcent ostatniego turnieju Tier 1 w 2023 roku – wielki finał BLAST Premier World Finals 2023. Po wczorajszych półfinałach, z których zwycięsko wyszły formacje Vitality i FaZe, dzisiaj jedna z nich sięgnie po końcowy triumf.

Pora na rewanż za ostatni finał

Dotychczas wydawało się, że faworytem każdego turnieju w CS2 jest FaZe, które jest zdecydowanie najlepszą formacją w nowej wersji Counter-Strike’a. Jednak po odejściu Twistzza i dołączeniu Frozena, sytuacja lekko się odmieniła i to Vitality jest małym faworytem tego meczu. Oba zespoły mierzyły się już ze sobą podczas poprzedniego turnieju BLAST Premier Fall i wtedy górą w wielkim finale byli Zywoo i spółka, którzy triumfowali 2:0.

FaZe pozostanie liderem rankingu?

Tamten mecz to jednak był inny turniej, a dzisiaj warunki są zgoła inne. Nie chodzi tylko o odejście Twistzza i przyjście Frozena. Stawką wielkiego finału jest nie tylko puchar i 500 tysięcy dolarów nagrody, ale także utrzymanie przez FaZe pierwszego miejsca w rankingu HLTV. Obecnie formacja szkolona przez Neo wyprzedza Vitality o ponad 180 punktów.

Początek wielkiego finału zaplanowany jest na godzinę 15:00. Spotkanie obejrzycie rzecz jasna na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, do którego odnośnik znajdziecie tutaj.

Polską transmisję światowych finałów BLAST Premier realizuje zespół GX Studio (Fantasyexpo) i wraz partnerami – logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki zapraszają na dużą dawkę emocji związanych z najlepszym Counter-Strike 2 na świecie. Transmisję w języku polskim można oglądać na kanale Twitch – Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier World Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!