Respawn.pl

Brollan w fnatic przynajmniej do 2024 roku!

Autor: Michał Maćkowski

Wiemy na pewno, że w zespole fnatic jedno się nie powinno zmienić co najmniej do 2024 roku. Szwedzka organizacja ogłosiła, że podpisała nowy kontrakt z Ludvig “Brollan” Brolin, który w drużynie ma pozostać jeszcze trzy lata. 

fnatic ostatnio ma spore problemy ze swoją formą i wyniki drużyny wiele mogą nam o tym powiedzieć. Szwedzki zespół odpadł niedawno z otwartych kwalifikacji, a teraz szykuje się do ESL Pro League, które na pewno pokaże, jak zespół wykorzystał dosyć długą przerwę od oficjalnych rozgrywek.

Rozgrywki grupy D na ESL Pro League zbliżają się wielkimi krokami, lecz fnatic ogłosiło dosyć ważną informację dla kibiców. Nowy kontrakt z organizacją podpisał młody talent światowej sceny CS:GO – Ludvig “Brollan” Brolin. 18-letni zawodnik ma pozostać w szwedzkiej organizacji co najmniej do 2024 roku, bowiem wtedy zakończy się jego nowy kontrakt.

Młody zawodnik dołączył do fnatic w grudniu 2018 roku. Od tamtej pory Brollan jest jedną z głównych twarzy całego składu, a zawodnik podczas swojej przygody ze szwedzką organizacją wygrał już między innymi PLG Grand Slam 2018 i DreamHack Masters Malmö 2019. Co ciekawe Szwed został także piętnastym zawodnikiem świata 2020 roku w plebiscycie HLTV.


Aktualny skład fnatic wygląda następująco:

  • Freddy “KRIMZ” Johansson
  • Jesper “JW” Wecksell
  • Ludvig “Brollan” Brolin
  • Maikil “Golden” Selim
  • Jack “Jackinho” Ström Mattsson
  • Andreas “Samuelsson” Samuelsson