Respawn.pl

Być albo nie być, oto jest pytanie – dycha powalczy o pozostanie na IEM Katowice!

Autor: Michał Maćkowski
Dycha ENCE

Czas na ostatni dzień fazy play-in IEM Katowice! O pozostanie w rozgrywkach powalczy dzisiaj osiem zespołów, w tym ENCE na czele z Paweł “dycha” Dycha.

Pora poznać ostatnie zespoły, które zagrają w głównej fazie IEM Katowice. Wczoraj z rozgrywkami pożegnali się reprezentanci Permitta, jednak wciąż o awans powalczy jeden z Polaków grający w międzynarodowej formacji. Mowa oczywiście Paweł “dycha” Dycha, który wraz z ENCE chce dołączyć do Macieja “F1KU” Miklasa.

Kto uzupełni grono uczestników głównej fazy IEM Katowice?

Osiem zespołów, cztery miejsca w głównej fazie rozgrywek. Tak sytuacja wygląda przed startem ostatniego dnia fazy play-in IEM Katowice. Na początek czekają nas bardzo ciekawe starcia z udziałem brazylijskich zespołów. Na jednym serwerze FURIA podejmie mongolskie IHC. Natomiast w tym samym czasie MIBR o awans powalczy z europejskim fnatic, które dwa dni temu przegrało z OG.

Druga i ostatnia seria spotkań z fazy play-in na pewno bardziej zainteresuje polskich kibiców, bowiem na jednym z dwóch serwerów zamelduje się Paweł “dycha” Dycha. ENCE w meczu o wszystko zmierzy się z Complexity, które wczoraj bardzo szybko wyeliminowało polski zespół Permitta. W tym samym czasie rozgrywany będzie także pojedynek pomiędzy rosyjskim Spirit, a Sprout.

Harmonogram ostatniego dnia fazy play-in IEM Katowice