Respawn.pl

Były skład CSGO.one dołącza do PixelFire

Autor: Sergiusz Lelakowski

Prawie tydzień temu, świat obeszła wiadomość o decyzji składu CSGO.one, który postanowił rozstać się z serwisem jackpot. Po aktywnych poszukiwaniach nowej organizacji, zawodnicy obrali zupełnie nowy kierunek i zdecydowali się na reprezentowanie barw PixelFire.

Gwałtowne zmiany, jakie nastąpiły w europejskim zespole w ostatnim czasie bez wątpienia wpłyną na kondycję ich kariery na scenie e-sportowej. Zaledwie na początku stycznia byliśmy świadkami dołączenia André „BARBARR” Möller do CSGO.one, a już parę tygodni później drużynę dotykają kolejne poważne przeobrażenia. Zespół postanowił uwolnić się spod skrzydeł CSGO.one w momencie, gdy zostali poproszeni o match-fixing (ustawianie meczy) na turnieju Operation: Kinguin #2. Europejczycy nie zgodzili się jednak na stawiane im warunki i postanowili permanentnie zerwać umowę z serwisem.

[pull_quote_center]Dostaliśmy wiele ofert od różnych organizacji, ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na PixelFire. Myślimy, że ta decyzja jest najlepszą możliwą opcją. – André “BARBARR” Möller[/pull_quote_center]

Obecnie, będą występować pod banderą organizacji PixelFire, która stawia swoje pierwsze kroki na scenie CS:GO. Z silną drużyną ma szansę nie tylko szybko się rozwinąć, ale pozostawić po sobie znaczący ślad na płaszczyźnie sportu elektronicznego. Zespół będziemy mieli szansę zobaczyć już niedługo w European Minor, 30 stycznia, gdzie zawodnicy zmierzą się z formacją DenDD w fazie grupowej.

PixefFire:

[flag hu]Viktor “flash” Tamás Bea[/flag][flag hu]Bence “DeadFox” Böröcz[/flag][flag dk]Lasse “maeVe” Elgaard[/flag][flag dk]Benjamin “tabu” Vangstrup[/flag][flag se] André “BARBARR” Möller [/flag]

[flag hu] Attila “boco” Árvai (trener)[/flag]