Respawn.pl

Były trener m.in. Liquid i mibr miał atak serca. Trafił do szpitala

Autor: Aleksander Kurcoń

Chwile grozy przeżył Wilton “zews” Prado i jego najbliżsi. Doświadczony trener CS:GO wylądował w szpitalu po tym jak miał atak serca. Brazylijczyk poinformował, że ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

O całej sprawie dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Twittera samego zainteresowanego. Poinformował on, że 24 kwietnia przeżył atak serca i musiał być szybko przetransportowany do szpitala. Poznaliśmy również wyniki badań zewsa. Według podanych przez niego informacji 90% tętnicy Prado miał niedrożne, ale wykonano cewnik i dwie angioplastyki, które go uratowały. – Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze – napisał na Twitterze.

Na razie to wszystko, co wiemy o stanie zdrowia doświadczonego coacha. Przypomnijmy, że 34-latek był trenerem takich drużyn jak Luminosity Gaming, Liquid, SK Gaming, MIBR, Yeah i Evil Geniuses. Grał również przez krótką chwilę w Immortals. Dwukrotnie triumfował na Majorze wraz z FalleNem, coldzerą i spółką. W ostatnim czasie był związany z Evil Geniuses, lecz od czerwca 2021 jest nieaktywny na tym obszarze zawodowym.