Respawn.pl

Były zawodnik AGO wraca do organizacji w roli trenera!

Autor: Michał Maćkowski

AGO z kolejnym nabytkiem w zespole CS:GO. Do organizacji na pozycję trenera dołączył Patryk “Sidney” Korab, który wcześniej grał jako zawodnik dla jastrzębi. 

AGO zbroi swój aktualny skład CS:GO. Początkiem marca barwy jastrzębi przywdziali zawodnicy znani wcześniej pod nazwą los kogutos, jednak wciąż w drużynie brakowało trenera. Teraz jednak zespół zasilił były zawodnik między innymi właśnie AGO – Patryk “Sidney” Korab.

Sidney nowym trenerem składu CS:GO w AGO

Minął ponad miesiąc od oficjalnego dołączenia los kogutos do AGO, a teraz poznaliśmy nowego trenera formacji. Patryk “Sidney” Korab pozostawał bez zatrudnienia w roli zawodnika, odkąd wraz z całym składem pożegnał się z Ungentium. Od tamtej pory nie znaliśmy planów Patryka, jednak mało kto się spodziewał, że zobaczymy go już teraz na pozycji trenera.

Sidney w swojej karierze miał okazję w roli zawodnika reprezentować takie barwy jak PACT, Illuminar czy Ungentium. To jednak Partryk grał również dla AGO od września 2019 roku do listopada 2020 roku. Teraz po prawie trzech latach, były gracz wchodzi do podobnej rzeki, ale jednak w innej roli.

Nowa rola, nowe wyzwania

Dla Patryka będzie to pierwsze wyzwanie w roli trenera. Do tej pory 24-letni Sidney był aktywnym graczem, a największe osiągnięcia zdobywał głównie pod barwami PACT i właśnie AGO.

Aktualny skład AGO wygląda następująco:

  • Karol “Enzo” Lasota
  • Wojciech “darchevile” Klęba
  • Tomasz “tomiko” Uroda
  • Martin “maaryy” Nakonieczny
  • Mateusz “asran” Niewiatowski
  • Patryk “Sidney” Korab