Respawn.pl

Strona główna » Były zawodnik Dignitas na testach w Fnatic!

Były zawodnik Dignitas na testach w Fnatic!

Autor: Maks Bartosik

Brytyjska organizacja Fnatic poinformowała, że od maja z zespołem trenuje  Ludvig “⁠HEAP⁠” Alonso. 22-letni Szwed poprzednio występował w barwach Dignitas.

Próby powrotu Fnatic na szczyt dalej trwają. Po odejściu Brollana, ALEX’a i poizona, brytyjska organizacja stara się skompletować skład sekcji CS:GO. Niedawno dołączyli do niej roej i nicodoz z Copenhagen Flames, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że na testach przebywa młoda gwiazda skandynawskiego podwórka, HEAP.

CZYTAJ TAKŻE: Znamy nowego gracza Spirit? Ma zastąpić Degstera

Szwedzki rifler znany jest głównie z występów pod banderą Dignitas. Dołączył do niej w październiku 2020 roku i był członkiem składu nieprzerwanie do 10 maja tego roku, bowiem to wtedy formacja podjęła decyzję o wycofaniu się ze sceny CS:GO. W barwach Dignitas HEAP wystąpił m.in. podczas turnieju RMR przed Majorem w Antwerpii, który Dignitas zakończyło z bilansem 1:3.


Pierwsze oficjalne spotkanie w ramach okresu próbnego HEAP rozegra już jutro (tj. wtorek, 21 czerwca). Wówczas europejski kolektyw rozpocznie zmagania w ramach trzeciego sezonu REPUBLEAGUE. Na inauguracje Fnatic zmierzy się z zespołem IntoTheBreach, w którym występuje Owen “smooya” Butterfield.

Skład Fnatic aktualnie prezentuje się następująco:

Sweden Freddy “⁠KRIMZ⁠” Johansson

United Kingdom William “⁠mezii⁠” Merriman
Denmark Nico “⁠nicoodoz⁠” Tamjidi
Denmark Fredrik “⁠roeJ⁠ Jørgensen
Sweden Ludvig “⁠HEAP⁠” Alonso (trial)

United Kingdom Jamie “⁠keita⁠” Hall (coach)