Respawn.pl

Były zawodnik NAVI oskarża Paloma o cheatowanie!

Autor: Maks Bartosik

Mimo, że Paloma już nie gra pod banderą Permitta Esports, to nie ustają nieprzychylne komentarze w stronę polskich graczy. Wśród oskarżających ich o cheaty znalazł się m.in. były zawodnik Natus Vincere.

Cała sytuacja zaczęła się tak naprawdę dzisiaj po zakończeniu finałowego starcia pomiędzy Monte i PALOMA w ramach szóstego sezonu European Pro League. W tym lepsi okazali się Krasnal i spółka, którzy po zaciętym meczu pokonali Polaków 3:0. Chwilę po ostatnim fragu, Viktor “sdy” Orudzhev postanowił skomentować występ PALOMA w tych rozgrywkach.

Sdy oskarża Paloma o cheatowanie!

Były zawodnik m.in. Natus Vincere czy Team Spirit w poście na Twitterze wyraził swoje niezadowolenie z faktu, że organizatorzy zapraszają PALOMA do takich rozgrywek. Jego zdaniem jeśli przeanalizuje się demka z udziałem polskich graczy, to widać że są w 100% cheaterami.

“Hańba dla sceny”

Na tym się jednak nie skończyło. Sdy dodał kolejny post w nitce, w którym stwierdził, że to “hańba dla sceny CS:GO i on nie zamierza milczeć w tym temacie”. Dodał także, że anti-cheat powinien być używany w każdym turnieju, niezależnie od jego poziomu.

Przyganiał kocioł garnkowi…

Społeczność CS:GO postanowiła przypomnieć Ukraińcowi, że zanim nazwie kogoś innego oszustem, powinien sprawdzić z kim gra w jednej drużynie. W Monte grają obecnie Woro2k i DemQQ, którzy nie raz byli podejrzewani o oszukiwanie. Od razu wspomniano o przygodzie tego drugiego w bardzo kontrowersyjnym składzie Akuma, gdy oskarżano go o korzystanie z cheatów związanych z radarem.