Respawn.pl

Cadian oficjalnie dołącza do Team Liquid!

Autor: Maks Bartosik

Kolejny transfer Team Liquid stał się faktem! Holenderska organizacja ogłosiła pozyskanie nowego snajpera, którym został Cadian!

Przebudowa składu Team Liquid powoli zbliża się ku końcowi. Po tym jak potwierdzono transfery Skullza i Zewsa, w składzie Liquid pozostawały dwa wolne miejsca. Mówiło się, że przypadną one Cadianowi i Twistzzowi, jednak ciągle nie było potwierdzenia tych doniesień.

Aż do dzisiaj. Holenderska organizacja oficjalnie potwierdziła zakontraktowanie Duńczyka. Cadian, który ostatnich kilka lat spędził w Heroic, budując tam jedną z najlepszych drużyn na świecie, teraz stanie przed zadaniem powtórzenia tego wyniku z Liquid. A zadanie będzie nieco trudniejsze, bowiem czeka go praca z międzynarodowym zespołem.

Pora na ostatni element układanki…

Ogłoszenie transferu Cadiana oznacza, że w składzie Team Liquid pozostało już tylko jedno wolne miejsce. Te jest zarezerwowane dla Twistzza, na którego transfer ciągle wszyscy czekamy. Jednak patrząc na tempo potwierdzania nowych nabytków przez holenderską organizację, nie zdziwimy się jeśli oficjalka pojawi się jeszcze dziś.

Aktualny skład Team Liquid prezentuje się następująco:

Canada Keith “⁠NAF⁠ Markovic
Latvia Mareks “⁠YEKINDAR⁠ Gaļinskis
Brazil Felipe “⁠skullz⁠ Medeiros
Denmark Casper “⁠cadiaN⁠ Møller

Brazil Wilton “⁠zews⁠ Prado (trener)