Respawn.pl

Strona główna » Cały skład AGO wylądował na ławce? Pojawił się zaskakujący leak!

Cały skład AGO wylądował na ławce? Pojawił się zaskakujący leak!

Autor: Maks Bartosik

Ciekawy leak pojawił się przed chwilą w sieci. Według jego treści AGO zdecydowało się przenieść na rezerwę cały skład sekcji CS:GO.

Polska shuffla transferowa trwa w najlepsze. Po zmianach w Honoris, Anonymo i Illuminar, wszystko wskazuje na to, że swój skład przebuduje również AGO. Według profilu Leaki polskiego podwórka na Twitterze, polska organizacja zdecydowała się na posadzenie na ławce rezerwowych całego składu.

CZYTAJ TAKŻE: SZPERO oficjalnie w Anonymo!

Na ten moment nie wiadomo jednak, jaka dalsza przyszłość czeka pięciu Jastrzębi. Pewne natomiast jest to, że w nowym składzie Jastrzębi nie zobaczymy Michała “snatchie” Rudzkiego, który podobno ma dołączyć do jednej z zagranicznych drużyn.

W końcówce ubiegłego roku AGO zapewniło sobie udział w 44 sezonie rozgrywek ESL Challenger. Polacy o awans do tego turnieju musieli walczyć w relegacjach, w których ostatecznie zajęli miejsce premiowane awansem po pokonaniu bułgarskiego 500.

AGO przygarnie skład Snaxa?

Wśród fanów polskiej sceny pojawiły się głosy, że następnym ruchem AGO może być zakontraktowanie składu, który buduje Janusz “Snax” Pogorzelski. Na razie pozostaje to jedynie w sferze życzeń fanów, ale być może coś jest na rzeczy. Sam Snax kilka dni temu wyraźnie dał znak, że jego zespół otrzymał już propozycję od jednej z organizacji. Kto wie, może faktycznie Snax i spółka zostaną Jastrzębiami?

Aktualny skład AGO prezentuje się następująco:

  • Poland Damian “⁠Furlan⁠” Kislowski
  • Poland Michał “Snatchie” Rudzki
  • PolandTomasz “phr” Wójcik
  • PolandGrzegorz “jedqr” Jędras
  • PolandEryk “Leman” Kocęba
  • PolandMiłosz “sh3nanigan” Klimczak
  • PolandMikołaj “miNir0x” Michałków (trener)