Respawn.pl

Strona główna » Camp Nou ugości brazylijskie legendy CS:GO

Camp Nou ugości brazylijskie legendy CS:GO

Autor: Maks Bartosik

Poznaliśmy miejsce rozegrania światowych finałów FiReLEAGUE 2022. Organizatorzy postawili na jeden z najpopularniejszych obiektów sportowych na świecie – Spotify Camp Nou, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa FC Barcelona!

O tym, że esport i piłka nożna to dobre połączenie przekonaliśmy się już nie raz. Czy to podczas Good Game League 2019 w Poznaniu, czy też przy okazji meczu piłkarskiego pomiędzy Virtus Pro i SK Gaming.  W październiku esportowe rozgrywki zawitają tym razem do Barcelony, a dokładniej na Camp Nou. To właśnie tam oglądać będziemy mogli światowe finały FiReLEAGUE 2022.

Pewni występu przed katalońską publicznością są już zawodnicy trzech drużyn: 9Z, Imperial i 00NATION. Pozostałych pięciu uczestników zostanie wyłonionych drogą kwalifikacji. Dwie drużyny będą miały okazję wywalczyć slota poprzez FiReLEAGUE 2022. Kolejne dwie awansują z amerykańskich kwalifikacji i tą samą drogą zostanie wyłoniony jeden europejski reprezentant.

W puli nagród rozgrywek znalazło się 150 tysięcy dolarów, z czego aż 3/4 tej sumy trafi do zwycięzcy. Turniej w Barcelonie będzie miał miejsce w dniach 13-16 października.