Respawn.pl

Strona główna » Casillas i Cafu jednak pojawią się w FIFA 23?

Casillas i Cafu jednak pojawią się w FIFA 23?

Autor: Maks Bartosik

Niedawno informowaliśmy, że w FIFA 23 nie zobaczymy kilku ikon, w tym m.in. Ikera Casillasa i Cafu. Jak się jednak okazuje, EA przytrafiła się wpadka przy publikacji listy legendarnych zawodników w FIFA 23.

Na stronie EA dostępna jest grafika, na której możemy zobaczyć wszystkie karty ikon które będą dostępne w FIFA 23. Jakiś czas temu gracze zauważyli, że brakuje na niej kilku kart, które były w FIFA 22. Wśród nich byli m.in. Diego Maradona, Cafu, Ryan Giggs czy Iker Casillas. Teraz już wiemy, że przynajmniej dwie z tych kart pojawią się w nowej edycji gry, a ich brak jest jedynie błędem EA.

Mowa o Cafu i Ikerze Casillasie, czyli dwóch ikonach które w grze pojawiły się zaledwie rok temu. Karty obu graczy pojawiły się już na wspomnianej grafice, co oznacza że na 100% będziemy mogli nimi zagrać w FIFA Ultimate Team. Nie wiadomo jednak co z pozostałymi zawodnikami. O ile w kwestii Maradony wiadomo, że problemem są kwestie licencyjne, tak powód zniknięcia z gry Ryana Giggsa, Filippo Inzaghiego, Marca Overmarsa, Deco i Pepa Guardioli pozostają nieznane.