Respawn.pl

Chcesz zagrać na kontrolerze od Lewandowskiego? Szykuj się na solidny wydatek!

Autor: Michał Maćkowski
FIFA 22

Robert Lewandowski przy współpracy z marką Aimcontrollers wypuścił serię padów do najnowszych generacji konsol. Jeżeli chcecie zagrać na kontrolerze od kapitana reprezentacji, to musicie przygotować się na naprawdę spory wydatek.

Robert Lewandowski kolejny raz pokazuje się w innym biznesie. Tym razem zawodnik Bayernu Monachium postanowił wypuścić dedykowane kontrolery do Playstation 5 i Xbox Series X/S, których cena przewyższa prawie trzykrotnie kwotę zwykłego pada.

Polski zawodnik przy współpracy z marką Aimcontrollers postanowił wypuścić serię kontrolerów AIM x RL9, które trafiły już do sprzedaży i zabiją wręcz ceną.  Za zwykły kontroler do PS5 zapłacimy teraz około 300 złotych. Natomiast kontroler od RL9 na tę samą konsolę kosztuje aż 249 euro, co przy kursie 4,5 daje 1120 złotych! Kwota wręcz wbija w fotel i ciekawe, czy ktoś zdecyduje się na zakup.

Kontrolery utrzymane są w dwóch wariantach kolorystycznych –  czarno-czerwonym i w pełni czarne. Na padach  znajdziemy oznaczenie RL9 czy napis “Never stop dreaming”. Co ważne kontrolery mają dwie wersje oraz są kompatybilne z Playstation 5 i Xbox Series X/S.

AIM x RL9 XBOX HIGHER – Cena 219 euro

AIM X RL9 XBOX HIGHER PRO – Cena 279 euro

AIM x RL9 PS5 HIGHER – Cena 249 euro

AIM x RL9 PS5 HIGHER PRO – Cena 319 euro

Kontrolery możecie kupić na stronie producenta.