Respawn.pl

Strona główna » Chcesz zagrać w pretendenta do tytułu gry roku taniej? Sprawdź naszą ofertę Elden Ring!

Chcesz zagrać w pretendenta do tytułu gry roku taniej? Sprawdź naszą ofertę Elden Ring!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Elden Ring

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku jest już z nami! Zgadza się, to Elden Ring, gra, która była na ustach wszystkich już od momentu ogłoszenia. Dzieło ukochanego przez fanów, Japońskiego studia, Elden Ring to ukoronowanie dotychczasowego dorobku serii Soulsborne.

Pomimo tego, że dziennikarze i krytycy błagają o włączenie do gry łatwego poziomu trudności, fani uwielbiają wyzwania, które Fromsoftware stawia na ich drodze. Twórcy są nieugięci i tworzą hit za hitem. Czy podobnie będzie w wypadku Elden Ring? Na to się zanosi.

Czym jest Elden Ring?

W skrócie, coś jak stare dobre Dark Souls, tylko że tym razem gra zostaje przeniesiona do otwartego świata. Jeśli grałeś już wcześniej w gry ze stajni FromSoftware, to dobrze wiesz, czego możesz się spodziewać – tyle samo rage quitów, co momentów euforii wywołanej pokonaniem bossa.

Jeśli już o bossach i stworzeniach przemierzających Lands Between mowa, z tego, co już widzieliśmy, Elden Ring oferuje graczom całą masę emocjonujących starć rozegranych na wielką skalę. Zgadza sie, umrzesz, ale potem zmartwychwstaniesz i jeszcze raz ruszysz do walki, taki jest los Championa.

Fabuła Elden Ring powstała z inicjatywy Georgea R. R. Martina, autora, którego imię jednoznacznie kojarzy się z dark fantasy, najlepiej znanego z serii Gra o Tron. Nastrój jego powieści, styl i pióro idealnie pasują do świata Tworzonego przez studio FromSoftware.

Wygląda na to, że FromSoftware szykuje dla nas kolejny hit, gra zdążyła zdobyć już wiele nagród i z pewnością zostanie doceniona, jako jedna z najlepszych pozycji 2022 roku. Czy jesteś gotów?

Kup Elden Ring w niższej cenie w sklepie Eneba na PC!

Elden Ring taniej na PlayStation? Zgadza się!

Jeśli kupisz Elden Ring w sklepie PSN, to nie będziesz mógł uniknąć płacenia pełnej ceny. Podoba Ci się to? Oczywiście, że Ci się nie podoba. Istnieje jednak sposób, żeby kupić wymarzoną grę taniej. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Eneba.com i wypełnisz swój portfel PSN z pomocą tańszych kart PSN, powtarzam, tańszych kart PSN.

Kup Elden Ring w sklepie PlayStation tanie, kliknij tutaj, aby zdobyć tańsze karty PSN!

Zagraj w grę, która ma wszelkie szanse na zdobycie tytułu gry roku 2022! Szczyt kunsztu studia Fromsoftware, czyli wielka przygoda w niskiej cenie, kupuj w Eneba.