Respawn.pl

Biała i cicha klawiatura mechaniczna – Genesis prezentuje pełnowymiarową Thor 303 Silent Switch

Autor: Michał Maćkowski
Cicha klawiatura mechaniczna - Thor 303 Silent Switch

Thor 303 Switch Silent w wersji białej i pełnowymiarowej. Nowa klawiatura mechaniczna od Genesis cichsza o 30% ujrzała światło dzienne i już jest dostępna w sprzedaży!

Cicha klawiatura mechaniczna – Genesis prezentuje Thor 303 Silent

Sprzęt gamingowy ciągle ewoluuje, a producenci szukają coraz to nowszych rozwiązań dla graczy. Jednak Genesis postanowił wyjść do graczy, którzy lubią ciche granie i pełnowymiarowe klawiatury gamingowe. Polski producent zaprezentował bowiem Thor 303 Silent Switch w wersji białej i z częścią numeryczną.

Przeczytaj więcej – Wytchnienie dla Twojego laptopa – podkładka chłodząca Genesis Oxid 260

Genesis Thor 303 Silent Switch to produkt ze stajni Genesis, który skierowany jest do graczy, którzy lubią cichą  i efektowną rozgrywkę. Klawiatura mechaniczna została wyposażona w przełączniki Outemu Peach Silent, które są cichsze aż o 30% w porównaniu do brązowych przełączników tego samego producenta. Warto wspomnieć, że brązowe przełączniki są już zdecydowanie cichsze od niebieskich braci, które charakteryzują się wyraźnie słyszalnym dźwiękiem aktywacji.

How Swap sprawi, że klawiatura mechaniczna będzie służyć lata

Thor 303 Silent Switch od Genesis został wyposażony w technologię Hot Swap, dzięki czemu można w błyskawiczny sposób  wymienić przełączniki, bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Wystarczy bowiem wyciągnąć przełącznik za pomocą dołączonego do klawiatury metalowego narzędzia i włożyć nowy. Dzięki takiej technologii można w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej działanie.

Thor 303 Silent Switch - cicha klawiatura mechaniczna z przełącznikami Outemu Peach Silent

fot. Genesis

Outemu Peach Silent – klawiatura mechaniczna nie musi być już głośna!

Thor 303 Silent Switch wyposażony został w przełączniki Outemu Peach Silent, które charakteryzują się cichszym działaniem. To jednak nie ich jedyna cecha. Brzoskwiniowe przełączniki posiadają bowiem dwumilimetrowy punkt aktywacji, a wystarczają siła nacisku to jedynie 40 gram.  Najnowsza cicha klawiatura mechaniczna Genesis charakteryzuje się także ulepszonymi stabilizatorami i wysokiej jakości smarowaniu, dzięki czemu nasze ruchy w grach będą jeszcze płynniejsze!

przelaczniki Outemu

fot. Genesis

Thot 303 Silent Switch – Cicha klawiatura mechaniczna na lata!

Genesis Thor 303 Silent Switch charakteryzuje się żywotnością do 50 milionów kliknięć, a mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection” i solidną aluminiową obudową sprawia, że cicha klawiatura mechaniczna pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Oczywiście w najnowszej klawiaturze od Genesis, nie mogło zabraknąć podświetlenie RGB Prismo Effect z 25 trybami czy innych dodatkowych funkcji jak: N-Key Rollover (pełny Anti – Ghosting), możliwość zablokowania klawiszy systemu Windows czy dwunastu klawiszy multimedialnych.

Cicha klawiatura mechaniczna – Genesis Thor 303 Silent Switch dostępna jest już teraz w cenie 299 złotych na stronie producenta.

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis, oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl