Respawn.pl

Ciekawe pojedynki w grupie C ELEAGUE Season 2

Autor: Sergiusz Lelakowski

Równo o północy ruszają kolejne rozgrywki ELEAGUE. Tym razem pod odstrzał pójdą takie ekipy jak Na’vi, SK Gaming, Astralis i… ALTERNATE aTTax.

 

Tak – drużyna z drugiej dwudziestki, albo i trzydziestki najlepszych ekip pojechała do Atlanty grać w jednej z najbardziej prestiżowych lig świata. Przebrnęli dosyć sprawnie przez otwarte kwalifikacje do ELEAGUE Season 2, a w zamkniętych nieco szczęśliwie pokonali Flipsid3 Tactics oraz GODSENT. To wystarczyło, by wylądować w grupie z “mocarstwami” – Na’vi, Astralis i SK Gaming.

Ciężko jednak wróżyć sukcesu niemieckiej drużynie z prostego powodu – chociaż wkładają dużo pracy w swoją grę i wygląda ona na bardzo poukładaną, to brakuje im mocy palnej – nawet jednego zawodnika, który byłby w stanie sam ugrać rundę poprzez wybicie zespołu przeciwnika. Dlatego też ALTERNATE wielokrotnie przegrywało z Kinguin, które ma pięć niesamowitych indywidualności, a które ostatecznie nie zakwalifikowało się po jednym z najlepszych meczów, jakie widziałem do tej pory.

Oprócz aTTax do ELEAGUE wraca SK Gaming, zdyskwalifikowane w zeszłym sezonie poprzez zmianę organizacji, Na’vi w odświeżonym składzie, a także Astralis, będące w podobnej sytuacji jak ekipa Guardiana.

Oba mecze skomentuje Piotr “Izak” Skowyrski.

Pary dzisiejszych spotkań grupy C ELEAGUE przedstawiają się następująco:

Na’vi vs. SK Gaming (BO1) – 0:00 STREAM u Piotrka “Izaka” Skowyrskiego 

Astralis vs. ALTERNATE aTTax – 1:15 STREAM u Piotrka “Izaka” Skowyrskiego 

Mecz wygranych – 4:00 STREAM u Piotrka “Izaka” Skowyrskiego