CIS Minor Berlin 2019 – Unique i Nemiga pokonane

Autor: Paulina Szymak

Pora na kolejne dwa spotkania w ramach CIS Minor Berlin 2019. I tym razem drużyny potrafiły zaskoczyć.

Pojedynek numer jeden rozegrany został pomiędzy Gambit Youngsters oraz Unique. Chociaż to Unique zdobyło pierwsze dwa punkty na swoje konto, przeciwnicy nie mieli najmniejszego problemu z tym aby w kolejnych rundach przedzierać się przez obronę. Chociaż kilka razy mogłoby się wydawać, że Unique jest w stanie zdobyć kolejne punty to Gambit nie miało zamiaru do tego dopuścić i tym samym, nie oddając ani jednego oczka rywalom uzyskało wynik 11:2 Dopiero dwie ostatnie rundy pierwszej połowy dały szanse dla Unique na podniesienie się z kolan, lecz zmiana stron szybko zweryfikowała tą sytuacje, gdyż zawodnicy z Gambit Youngsters, nie pozostawiając złudzeń nikomu zakończyli to spotkanie 16:4.

Gambit Youngsters – 16:4 – Unique

Dosyć podobnie prezentowała się sytuacja na rozgrywanym równolegle meczu pomiędzy Warthox a Nemigą. To właśnie rosyjski team rozpoczął Inferno od zgarnięcia trzech rund na swoje konto i mimo że Nemiga stawiła rundę oporu, to nie przeszkodziło im w zdobyciu kolejnego punktu. Białoruski zespół nie miał jednak zamiaru się wycofać z gry i nadrobił oczka straty (3:4), lecz po raz kolejny Warthox pokazało, że ma zamiar wygrać to spotkanie i wysunęło się na siedmiopunktowe prowadzenie (10:3). Dwie ostatnie rundy pierwszej połowy przypadły na konto Nemigi, jednak Rosjanie znów odpowiedzieli dołożenie, cegiełek do swojego wyniku. Chociaż mogło się wydawać, że Białoruski team jest w stanie nadrobić jeszcze stratę, gdy na ich koncie pojawił się dziewięć punktów, to Warthox postawiło ostateczną kropkę nad “i” i zakończyło de_inferno wynikiem 16:9.

Warthox – 16:9 – Nemiga

Po więcej szczegółowych informacji dotyczących CIS Minor Berlin 2019 zapraszamy do naszej specjalnie przygotowanej relacji.